Najważniejsze funkcje Wizytera

Nasza aplikacja to połączenie prostoty obsługi z potężnymi możliwościami. Dzięki nim praca będzie przebiegać płynniej i spokojniej.

Za darmo przez 14 dni | bez zobowiązań

Automatyczne powiadomienia

Nasza aplikacja zapewnia terminowe i skuteczne powiadomienia dla twoich klientów, automatycznie wysyłając e-maile oraz wiadomości SMS 24 godziny przed zaplanowanym spotkaniem.

Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS to skuteczny sposób na informowanie klientów. Dzięki nim nie przegapią informacji o swoich rezerwacjach.

Powiadomienia e-mail

Są równie skuteczne jak SMS-y dla osób, które często używają e-maila. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba za nie płacić.
System rezerwacji online z automatycznymi powiadomieniami SMS i e-mailami
Różne typy spotkań obsługiwane przez Wizyter - online, w firmie, u klienta.

Obsługujemy różne typy spotkań

Obsługuje spotkania online, w firmie i u klienta. Dzięki temu łatwiej zarządzasz grafikiem i masz czytelniejszy kalendarz.

Spotkania w firmie

Oferujemy obsługę spotkań w różnych miejscach, takich jak gabinety medyczne, salony fryzjerskie i inne, gdzie niezbędne jest osobiste spotkanie z klientem lub pacjentem.

Spotkania online

Dzięki integracji z Google Meet, Wizyter idealnie sprawdza się do umawiania spotkań online, takich jak konsultacje, korepetycje i wideoporady.

Spotkania u klienta

Zajęcia u klienta zawierają dodatkowo adres, na który trzeba się udać, aby wizyta się odbyła. Jednocześnie w kalendarzu będzie załączony link do map Google. Po kliknięciu na niego zostanie wyznaczona trasa dojazdu do klienta.
Zdjęcie Anastazii kosmetolożki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Nie muszę bać się o to, że ja albo klienci zapomnimy o wizycie umówionej kilka tygodni temu. Wszystkie wizyty mam w jednym kalendarzu, a nie na kartkach, w zeszycie, w smsach.
Anastasiia, kosmetolożka, Łódź

Wspieramy Twoje finanse

Nasza system rezerwacji online pomaga jasno zrozumieć, skąd pochodzą przychody, uwzględniając zarówno podział na usługi, jak i pracowników.

Szczegółowe informacje o wizytach

W Wizyterze, przechowujemy ważne informacje o wizytach. To informacje o tym, ile kosztuje wizyta, kto ją prowadził, czy w ogóle się odbyła, i jeśli nie, to kto ją odwołał.

Proste wystawianie faktur zbiorczych

Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać wszystkie informacje potrzebne do wystawienia faktury zbiorczej. To bardzo ułatwia pracę i oszczędza czas.

Raporty

Bardzo łatwo stworzysz raport z informacjami o wizytach, które się odbyły i tych, które nie. To pomoże Ci w odzyskaniu kontroli nad swoimi finansami.
Optymalizuj finanse dzięki systemowi rezerwacji online Wizyter - zarządzaj przychodami, śledź szczegółowe informacje o wizytach.
Samodzielne umawianie się na wizyty - skonfiguruj swoją własną witrynę rezerwacyjną z Wizyter. Opcjonalna funkcja, dostępna również jako wtyczka do WordPressa.

Klienci mogą samodzielnie umawiać się na wizyt

Możesz zrobić swoją witrynę, gdzie klienci sami umówią się na spotkania. To jest opcjonalna funkcja, więc sam wybierasz, czy chcesz jej włączyć.

Własna strona rezerwacji

Tworząc witrynę, wybierasz, które usługi mają być dostępne. To może być też tylko jedna wybrana. Link można umieścić na stronie Facebooka lub wysłać go jako wiadomość tekstową, gdy nie możesz odebrać telefonu.

Wtyczka do twojej strony

Wizyter umożliwia umieszczenie formularza zapisu na spotkanie na twojej stronie internetowej, na przykład w WordPressie.

Dokładne określanie dostępności wolnych terminów

Możesz ustawić, kiedy usługa jest dostępna i ile wcześniej klient może umówić wizytę. Możesz także ograniczyć, jak daleko w przód klient może wybrać termin.
Zdjęcie Anny kosmetyczki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Bardzo cenię szybkie zapisywanie klientek na kolejne terminy. Klientki już nie pytają: "A kiedy mam następny termin?" Dzięki przypomnieniom i wiadomościom SMS z datami nie zapominają o umówionych wizytach.
Anna, kosmetyczka, Brodnica

Zajęcia grupowe

Tworzenie grup umożliwia organizację różnych spotkań, warsztatów i szkoleń. Mogą odbywać się w twojej siedzibie, online lub w nietypowych miejscach, takich jak sala gimnastyczna czy ośrodkach rekreacyjno-szkoleniowych.

Warsztaty i szkolenia online

Umożliwiamy integrację z Google Meet, co pozwala na organizowanie spotkań online dla 100 osób bez dodatkowych kosztów.

Warsztaty i szkolenia stacjonarne

Dzięki tej opcji możesz prosto organizować warsztaty i szkolenia w swojej firmie. Nie musisz już samemu wysyłać powiadomień, my zrobimy to za ciebie automatycznie.
Organizuj zajęcia grupowe, warsztaty i szkolenia online lub stacjonarne dzięki Wizyter. Sprawdź, jak łatwo zorganizować spotkanie grupowe, zarządzaj wydarzeniami online w Google Meet i automatycznie powiadamiaj o spotkaniach stacjonarnych.
Odblokuj potencjał swojego biznesu z Wizyterem! Z analityką spotkań, tworzeniem grup podobnych odbiorców i kampaniami reklamowymi skoncentrowanymi na konwersjach.

Analityka

Wizyter ma także bardziej zaawansowane funkcje, takie jak dodawanie analityki dotyczącej umówionych spotkań. To może Ci pomóc w kampaniach reklamowych na Facebooku i Google.

Tworzenie grup podobnych odbiorców

Dzięki integracji Google Analytics i Facebook Pixel z Wizyterem, możesz utworzyć grupę podobnych odbiorców na bazie tych, którzy już wcześniej byli umówieni na wizytę.

Tworzenie kampani reklamowych z celem konwersja

Wizyter automatycznie przesyła zdarzenia po umówieniu się na spotkanie. Pozwala to na tworzenie kampanii skupionych na konwersjach, zamiast na ogólnym ruchu.
Zdjęcie Hani fizjoterapeutki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Pracuję z rodzicami, którzy mają dużo na głowie. Słyszę od nich często w gabinecie, że Wizyter to wielkie wsparcie, bo pamięta za nich o umówionych wizytach.
Hanna, fizjoterapeutka, Movekid Poznań

Zewnętrzne integracje

Nasz system potrafi komunikować się z zewnętrznymi systemami. Cały czas rozwijamy bazę integracji.

Kalendarz Google

Integracja z kalendarzem Google jest dwustronna, co oznacza, że wizyty z Wizytera są widoczne w kalendarzu Google i na odwrót.

Google meet

Dzięki integracji z Google Meet automatycznie tworzymy spotkanie online i wysyłamy do niego link.

Infakt

Infakt to narzędzie do wystawiania faktur. Dzięki integracji automatycznie możemy generować faktury po zakończonej wizycie, bez potrzeby logowania się do Infaktu.
Łatwa integracja z zewnętrznymi systemami. Wizyter integruje się z kalendarzem Google, Google Meet i Infakt, ułatwiając zarządzanie spotkaniami i fakturami.
Łatwe zarządzanie zespołem w Wizyterze. Przeglądaj kalendarze pracowników, nadawaj uprawnienia i monitoruj urlopy, wszystko w jednym miejscu.

Zarządzanie większym zespołem

Jeśli masz pracowników lub planujesz ich zatrudnić w przyszłości, to zarządzanie nimi w naszej aplikacji znacznie ułatwi Ci pracę.

Widok kalendarza wszystkich pracowników w jednym miejscu

Prosty podgląd wszystkich kalendarzy na jednym widoku znacznie poprawia czytelność i kontrolę nad działaniami innych pracowników.

Uprawnienia dla pracowników

Możesz przypisywać różne uprawnienia różnym pracownikom. Najbardziej podstawowe, pozwalają jedynie na przeglądanie własnego kalendarza bez możliwości edycji wizyt.

Zarządzanie urlopami

Dzięki wbudowanej funkcji urlopów zawsze możesz sprawdzić, kiedy dany pracownik ma wolne.

Zobacz jak Wizyter może pomóc twojej firmie

Za darmo przez 14 dni | bez zobowiązań