Prosta aplikacja do zarządzania salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi

Oszczędź czas i pieniądze dzięki intuicyjnemu kalendarzowi online z automatycznymi powiadomieniami SMS.

Za darmo przez 14 dni | bez zobowiązań

Twoi klienci nigdy nie zapomną o swoim terminie

W dzisiejszym zabieganym świecie, twoi klienci mogą zapomnieć o umówionej wizycie. Dzięki naszej aplikacji, wysyłane automatycznie powiadomienia 24 godziny przed zaplanowaną wizytą, sprawią, że nieobecności staną się rzadkością.
Zaplanuj wizyty bez stresu! Automatyczne przypomnienia 24h przed spotkaniem sprawią, że Twoi klienci zawsze będą na czas.

Powiadomienia SMS

Z pewnością docenisz zalety powiadomień SMS. Dzięki nim twoi klienci zawsze będą na bieżąco z najważniejszymi informacjami o ich rezerwacjach. Prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na utrzymanie stałego kontaktu.

Powiadomienia e-mail

Jeśli twoi klienci preferują komunikację za pomocą e-mail, nasza aplikacja zapewnia również powiadomienia e-mailowe. Są one nie mniej skuteczne niż SMS-y, a co najważniejsze - są całkowicie bezpłatne.
Zdjęcie Anastazii kosmetolożki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Nie muszę bać się o to, że ja albo klienci zapomnimy o wizycie umówionej kilka tygodni temu. Wszystkie wizyty mam w jednym kalendarzu, a nie na kartkach, w zeszycie, w smsach.
Anastasiia, kosmetolożka, Łódź
Zapewnij porządek w harmonogramie! Dzięki Wizyterowi Twój kalendarz staje się czytelniejszy, a organizacja spotkań staje się łatwiejsza.

Łatwiejsze zarządzanie swoim kalendarzem

Dzięki naszej aplikacji, twój kalendarz stanie się prostszy do odczytu i zrozumienia. Planowanie, organizowanie i śledzenie spotkań stanie się dziecinnie łatwe.

Zasada "zero dubli"

Nasz system sprawdzi, żeby nikt Ci nie wdepnął na spotkanie. Zadbamy o to, żeby dwóch klientów nie pojawiło się na tym samym terminie.

Terminarz zawsze przy Tobie

Nie musisz dźwigać kalendarza, bo wszystko masz w telefonie. To oznacza, że masz pełną kontrolę nad swoimi spotkaniami i możesz nimi zarządzać, gdziekolwiek jesteś.
Zdjęcie Hani fizjoterapeutki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Pracuję z rodzicami, którzy mają dużo na głowie. Słyszę od nich często w gabinecie, że Wizyter to wielkie wsparcie, bo pamięta za nich o umówionych wizytach.
Hanna, fizjoterapeutka, Movekid Poznań

Łatwiejsze zarządzanie finansami

Z naszą aplikacją zawsze wiesz, jak wyglądają twoje finanse, bez konieczności czekania na księgową. Możesz śledzić, ile zarabiasz, i kontrolować koszty, jeśli ktoś odwoła spotkanie.
Pełna kontrola nad finansami gabinetu dzięki aplikacji Wizyter.

Pełne informacje finansowe

Z łatwością możesz wygenerować raporty finansowe jednym kliknięciem i zapisać je w formacie, który możesz otworzyć w programach typu Excel.

Podział zarobków dla pracowników

W naszych raportach zobaczysz, ile zarabia każdy z pracowników. Jest to bardzo pomocne, jeśli ich płaca zależy od ilości wykonanych usług.
Zdjęcie Anny kosmetyczki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Bardzo cenię szybkie zapisywanie klientek na kolejne terminy. Klientki już nie pytają: "A kiedy mam następny termin?" Dzięki przypomnieniom i wiadomościom SMS z datami nie zapominają o umówionych wizytach.
Anna, kosmetyczka, Brodnica
Stali pacjenci to fundamenty sukcesu! Zyskaj ich lojalność i ciesz się rekomendacjami. Nasza aplikacja pomaga budować trwałe relacje z klientami.

Buduj swoją bazę stałych klientów

Często myślimy, że najważniejsi są nowi klienci. Ale prawda jest taka, że to ci stali są dla nas najcenniejsi. To oni tworzą solidne fundamenty naszego biznesu i chętnie polecają nas dalej. Dlatego warto o nich dbać.

Klienci cenią sobie powiadomienia

Twoi klienci na pewno docenią powiadomienia o nadchodzących wizytach. Dzięki nim będą mogli być pewni, że nie zapomną o umówionym spotkaniu.

Błyskawiczne umówienie następnej wizyty

Z naszą aplikacją, możesz szybko umówić klienta na kolejną wizytę. Wystarczy dwa kliknięcia! Zadbaj o to zaraz po skończonej wizycie, żeby nie przegapić okazji na zacieśnienie współpracy.

Pytania i odpowiedzi

Jasne! Oferujemy 14-dniowy darmowy okres próbny, podczas którego masz dostęp do wszystkiego, co oferujemy.

Za korzystanie z Wizytera zapłacisz 49 zł za każdego pracownika, a dodatkowo 29 groszy za każde powiadomienie SMS. Jednak, jeśli zatrudniasz trzy lub więcej osób, możemy negocjować indywidualną stawkę.

U nas nie ma długoterminowych umów. Możesz zrezygnować kiedy tylko chcesz, wystarczy, że powiadomisz nas o tym na miesiąc wcześniej i to bez dopłat.

Myślimy, że tak. Jeżeli dzięki Wizyterowi, choć jeden klient nie zapomni o swojej wizycie, już na tym zyskujesz. A zwykle jest tak, że mamy od 5 do 20 takich sytuacji na miesiąc.

W naszej aplikacji jest zakładka “Wsparcie”. Możesz tam napisać na czacie, umówić rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję. Odpiszemy Ci w kilka minut.

Sprawdź, jak Wizyter ułatwi zarządzanie Twoim salonem!

Za darmo przez 14 dni | bez zobowiązań