Prosty system do zarządzania gabinetami

Zaoszczędzić wiele nerwów i pieniędzy dzięki prostemu kalendarzowi online z powiadomieniami SMS.

Za darmo przez 14 dni | bez zobowiązań

Pacjenci pamiętają o wizytach

Pacjenci są coraz bardziej zapracowani, dlatego brak informowania ich skutkuje częstą nieobecnością. Wizyter automatycznie przesyła powiadomienia 24 godziny przed planowaną wizytą.
Zaplanuj wizyty bez stresu! Automatyczne przypomnienia 24h przed spotkaniem sprawią, że Twoi klienci zawsze będą na czas.

Powiadomienia SMS

Dzięki powiadomieniom SMS klienci mogą być pewni, że żadna istotna informacja dotycząca ich rezerwacji nie umknie ich uwadze. To prosty i skuteczny sposób na utrzymanie ich dobrze poinformowanych.

Powiadomienia e-mail

Osoby, które często używają e-maila, mogą równie dobrze korzystać z nich, bo są równie efektywne co tradycyjne SMS-y, a do tego są darmowe.
Zdjęcie Hani fizjoterapeutki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Pracuję z rodzicami, którzy mają dużo na głowie. Słyszę od nich często w gabinecie, że Wizyter to wielkie wsparcie, bo pamięta za nich o umówionych wizytach.
Hanna, fizjoterapeutka, Movekid Poznań
Zapewnij porządek w harmonogramie! Dzięki Wizyterowi Twój kalendarz staje się czytelniejszy, a organizacja spotkań staje się łatwiejsza.

Porządek w kalendarzu

Wizyter uporządkowuje twój kalendarz, uczyniając go bardziej czytelnym i dostarczając poczucie kontroli nad harmonogramem spotkań. Dzięki niemu łatwo planować, organizować i śledzić wszystkie spotkania.

Brak dubli​

System skutecznie zabezpiecza przed sytuacjami, w których dwóch uczestników pojawia się na tym samym spotkaniu o tej samej godzinie.​

Grafik w telefonie​

Zawsze masz go przy sobie w telefonie, co ułatwia utrzymanie kontroli nad grafikiem i umożliwia zarządzanie nim w każdej chwili.​
Zdjęcie Anastazii kosmetolożki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Nie muszę bać się o to, że ja albo klienci zapomnimy o wizycie umówionej kilka tygodni temu. Wszystkie wizyty mam w jednym kalendarzu, a nie na kartkach, w zeszycie, w smsach.
Anastasiia, kosmetolożka, Łódź

Gabinetowe finanse pod kontrolą

Dzięki naszej aplikacji masz natychmiastowy dostęp do wyników finansowych, bez konieczności oczekiwania na informacje od księgowej. Pozwala to efektywnie monitorować zarówno przychody, jak i koszty związane z ewentualnymi odwołanymi spotkaniami.
Pełna kontrola nad finansami gabinetu dzięki aplikacji Wizyter.

Raporty finansowe​

Możesz generować wszelkie informacje finansowe jednym kilknięciem i zapisywać je w formacie CSV, który następnie otworzysz w arkuszu kalkulacyjnym, takim jak Excel.​

Proste obliczenia premii dla pracowników​

W raportach znajdziesz podział przychodów według pracowników, co jest szczególnie przydatne, gdy ich wynagrodzenie zależy od ilości wykonanych usług.​
Zdjęcie Anny kosmetyczki, która korzysta z Systemu Rezerwacji Online Wizyter.
Bardzo cenię szybkie zapisywanie klientek na kolejne terminy. Klientki już nie pytają: "A kiedy mam następny termin?" Dzięki przypomnieniom i wiadomościom SMS z datami nie zapominają o umówionych wizytach.
Anna, kosmetyczka, Brodnica
Stali pacjenci to fundamenty sukcesu! Zyskaj ich lojalność i ciesz się rekomendacjami. Nasza aplikacja pomaga budować trwałe relacje z klientami.

Więcej stałych pacjentów

Czasami wydaje się, że nowi pacjenci są kluczowi w biznesie. W rzeczywistości to jednak ci stali budują finansowe fundamenty firmy i chętnie polecają twoje usługi. Dlatego warto o nich dbać.

Pacjenci doceniają powiadomienia o wizycie​

Powiadomienia o planowanej wizycie są wygodne dla pacjentów. Dzięki nim czują się pewniej, że nie zapomną o swojej wizycie.​

Proste umawianie na kolejną wizytę​

Dzięki opcji "Umów ponownie" w zaledwie dwóch kliknięciach można ponownie umówić tego samego pacjenta. Warto o to zadbać zaraz po zakończonej wizycie, ponieważ minimalizuje to ryzyko zakończenia stałej współpracy.​

Pytania i odpowiedzi

Tak, udostępniamy bezpłatny 14-dniowy okres próbny, podczas którego możesz korzystać ze wszystkich funkcji systemu.

49 zł za pracownika z dostępem do kalendarza oraz 29 groszy za powiadomienie SMS. Dla firm z co najmniej trzema pracownikami oferujemy możliwość negocjacji indywidualnych warunków cenowych.

Umowa jest wyjątkowo elastyczna, umożliwiając rezygnację w dowolnym momencie z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, bez dodatkowych kosztów.

W zdecydowanej większości przypadków tak się dzieje. Wystarczy, że jedna osoba nie zapomni o wizycie miesięcznie, a system się zwraca. Zazwyczaj jest to od 5 do 20 takich przypadków miesięcznie, ale oczywiście zalecamy samodzielne sprawdzenie, aby się przekonać.

W aplikacji znajduje się sekcja “Wsparcie”, gdzie możesz skorzystać z czatu, zgłosić potrzebę rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji. Odpowiedzi otrzymasz zazwyczaj w ciągu kilku minut.

Zobacz jak Wizyter może pomóc lepiej zarządzać twoim gabinetem

Za darmo przez 14 dni | bez zobowiązań